PİLATES YAPARKEN ÇEKİLEN FOTOĞRAFLARINIZI

Instagram Tag

ETİKETİ İLE INSTAGRAM'DA
PAYLAŞIN! HEDİYE KAZANIN!

FOTOĞRAF İSTE ve GELİŞİMİNİ TAKİP ET

Her bir derse katıldığınızda, size eşlik eden eğitmeninizden ders sırasında veya sonrasında fotoğrafınızı çekmesini isteyin. Çektirdiğiniz fotoğrafları #hocambenidecek etiketi ile Instagram‘da paylaşın ve her hafta bizden hediye kazanma şansı elde edin.

Bu sayede hem siz hem de bizler gelişiminizi yakından takip etme imkanı bulacağız.

BU HAFTANIN ÖDÜLLERİ

ÖDÜL 1

AAAA

ÖDÜL İÇERİĞİ

ÖDÜL 2

BBBB

ÖDÜL İÇERİĞİ

ÖDÜL 3

CCCC

ÖDÜL İÇERİĞİ

SPOR YAPIN, FOTOĞRAFLAYIN, PAYLAŞIN

Spor yapmanın en güzel taraflarından birisi kendinizdeki değişimi farketmektir. Pilates yaparken; güçlenir, sıkılaşır, forma girer ve hamile bile olsanız vücudunuzun her geçen gün daha da esnek hale geldiğine tanıklık edersiniz.

Beraber ders yaptığınız eğitmeninizden her dersinizde sizi fotoğraflamasını isteyin. Bu konuda gerekirse sınır tanımayın. Dilerseniz eğitmeninizi siz yönlendirin, dilerseniz kontrolü ona bırakın. Ama ders sonunda kesinlikle kendinize ait fotoğraflarınız olsun 🙂

Arzu ederseniz bu fotoğrafları #hocambenidecek etiketi ile paylaşın. Bu sayede haftalık olarak üyelerimizin gelişimini bizler de takip etme fırsatı yakalarken, diğer bir yandan fotoğraflarınızı ödüllendirelim.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bu konuyu sizin yaratıcılığınıza bırakıyoruz. Reformer yaparken, herhangi bir Pilates ekipmanını tutarken, nefes alırken veya camdan dışarı bakarken olabilir. Bizim için önemli olan ders sırasında geçirdiğiniz vakitten keyif almanız ve değişiminizi gün gün fotoğraflıyor olmanızdır. 

Paylaşımlarınızı Instagram akışına ve/veya hikayelerine yapabilirsiniz. 

Paylaşımlarınızda etiket kullandığınızda bizim de paylaşımlarınızı görmemizi sağlıyor olacaksınız. Hem de diğer üyelerimizi bu konuda cesaretlendireceksiniz. 🙂

FARKINDALIK KAMPANYASI KOŞULLARI

BIR Pilates spor yapmanın faydaları ile ilgili farkındalık yaratmak için Hocam Beni De Çek adında bir kampanya gerçekleştirmektedir. Bu kampanya ve kampanyaya katılım gösteren üyelere hediye dağıtımı 12.12.2022-12.03.2023 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kampanyanın bitiş tarihi 12.03.2023 saat 23:59 olacaktır.

Kampanyaya katılmaya, ders sırasında ve veya sonrasında çekilmiş fotoğrafını Instagram’da bulunan kendi hesabı ile ve #hocambenidecek etiketi ile paylaşan herkes katılmaya hak kazanacaktır. Kampanya kapsamında her hafta açıklanan ödüllerden biri hafta sonunda bir üyemize hediye edilecektir. Toplamda her hafta 3 üyemiz bizden hediye kazanacaktır.

Hediye kazanımı için üyelerimizin bu kampanya dahilinden çektiği fotoğrafları BIR Pilates Instagram hesabında yayınlanacaktır. Bir hafta boyunca en fazla etkileşim alan paylaşımlar hediyeye hak kazanacaktır. Kampanya dönemi boyunca her üyemiz en fazla üç adet ödül alabilecektir.


Kampanya kullanımı ile ilgili her tür soru için info@birpilates.com e-posta adresi, Facebook Messenger, Instagram DM iletişim kanalları ve web sitemizde bulunan Bize Ulaşın iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

BIR Pilates, kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza birpilates.com/gizlilik-politikasi web adresinden ulaşabilirsiniz.