8+1 DERS PAKETİ

8 Ders

+1 Deneyimleme Dersi

Bu paket ilk defa pilatese başlamak isteyenler için kısa sürede pilatesin faydalarını anlamanız, antreman ortamını görmeniz için idealdir.

Deneyimleme dersi, sadece ilk defa üye olanlara özel, derslerin nasıl olabileceğini görebileceğiniz için 300₺ ücretli ve 50 dakika süren sadece sana özel birebir yapılacak bir derstir.

Eğitmenlerimizle senin için 8 ders boyunca haftada en az 2 gün gelmen gereken bir program hazırladık. Bu sayede, eğer başlangıç seviyesinde isen, kas farkındalığını geliştirebilir ve postürünü tanıyarak kaslarını nasıl kontrol etmen gerektiğini öğrenebilirsin. 

22-28 MAYIS TARİHLERİ ARASI
%20'ye varan İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA

ŞİMDİ TAM ZAMANI

DERSLERE BAŞLA
VE SONUÇ AL

Pilatesin prensiplerini öğrenmek egzersizlerden alınan verimi arttırır ve hareketlerin en güvenli şekilde yapılmasını sağlar. Süreç, BIR Pilates’in deneyimli ve uzman antrenörleri tarafından sana özel analiz yapılması ile başlar, eğer ilk defa üye oluyorsan, derslerin nasıl olacağını deneyimleyebilmen için 50 dakika süren sadece sana özel ve birebir yapılacak BIR Deneyimleme Dersi‘ne katılabilirsin. Sonrasında devam etmek istediğinizi belirtmeniz üzerine Takipli Dersler başlar ve düzenli olarak yağ kas oranı ölçümü, ders devamlılık ve motivasyon takibi ile size özel antreman programının devamlılığı sağlanır. Derslerin sonucunda vücudunuzdaki farklılığı aynaya bakarak farketmeniz dışında; Özgüven Artışı, Sıkılaşma, Daha Dik ve Kendinden Emin Duruş gibi bir çok değişikliği çevrenizdekiler de farkedecektir.

BIRP Banner 50

Güneşi Selamla, Yaza Merhaba!
11-14 Haziran tarihleri arasında, ilk defa paket alarak aramıza katılan üyelere özel, net %50 indirim fırsatını kaçırmayın.​

Yeni üyeler %50 İndirim kazanırken, yeni üye kazandıran mevcut üyelerimizde bir sonraki paket alımlarında %20 İndirim hakkı kazanıyor.

İlk Defa Paket Alımına %50 İNDİRİM

Doğru Seçim Pilates

BİREBİR VE GRUP DERSLERE KATILMA

Doğru Seçim Pilates

KREDİ KARTI
İLE ÖDEME

En iyi Pilates ve Fonksiyonel Antrenman Deneyimi için şimdi kayıt ol.

8 DERS

PİLATESE BAŞLATAN
PAKET

8+1 DERSLİK PAKET

{İLK KEZ KATILIMDA
+1 DENEYİMLEME DERSİ}

16 DERS

EN ÇOK SEVİLEN
PAKET

16+1 DERSLİK PAKET

{İLK KEZ KATILIMDA
+1 DENEYİMLEME DERSİ}

8 mİ YOKSA 16 MI?

KARARSIZ MI
KALDINIZ?

TALEP GÖNDERİN

YARDIMCI OLMAK İÇİN
SİZİ ARAYALIM

PİLATESE BAŞLATAN
PAKET

8 DERSLİK PAKET

{İLK KEZ KATILIMDA
+1 DENEYİMLEME DERSİ}

1980₺ BAŞLAYAN FİYATLARLA

EN ÇOK SEVİLEN
PAKET

16 DERSLİK PAKET

{İLK KEZ KATILIMDA
+1 DENEYİMLEME DERSİ}

7300₺ BAŞLAYAN FİYATLARLA

YILBAŞI KAMPANYASI ÖZEL PAKET

20+4 DERSLİK PAKET

{İLK KEZ KATILIMDA
+1 DENEYİMLEME DERSİ}

5200₺ BAŞLAYAN FİYATLARLA

INSTAGRAM

BİZİ TAKİP EDİN

INSTAGRAM

SIKÇA SORULANLAR

 • DENEYİMLEME DERSİ NEDİR?

  Deneyimleme Dersi, sizinle ilk görüşme yapıldıktan sonra randevu alarak katılım göstereceğiniz ve takipli derslere başlamadan önce eğitmenlerimiz ile tam olarak 50 dakika süren ve sadece 250₺ karşılığında, derslerin nasıl olacağını tam olarak deneyimlediğiniz bir süreçtir. Bu süreç içerisinde neden pilatese ihtiyaç duyduğunuzu anlamak, eğer sağlıksal bir neden var ise, kas veya eklemlerinizin nasıl bir durumda olduğunu görmek hem sizler için hem de antrenmanlarınızı gerçekleştiren ve sizinle birebir ilgilenecek eğitimeniniz için önemlidir. Eğer bir doktor tarafından pilates yapmanız tavsiye edildi ise hekiminiz ile de görüşüyoruz.

 • Online Ders İmkanı Var Mı?

  Stüdyomuz dışında, dilerseniz online olarak da dersleri alabilirsiniz. Dersler yine birebir eğitmen gözetiminde, tercihinize göre Skype veya Zoom üzerinden yapılmaktadır. İster bireysel isterseniz de 2,3 veya 4 kişilik grup dersleri şeklinde yapılabilmektedir. Ders sırasında eğitmenin verdiği komut doğrultusunda hareketler yapılmakta ve her ders 50 dakika sürmektedir.

 • GRUP DERSLERİ OLABİLİYOR MU?

  Evet, grup dersleri sunuyoruz! BIR Pilates olarak, Pilates'i sosyal ve etkileşimli bir deneyim olarak görmekteyiz. Bu nedenle, hem reformer dersleri hem de küçük grup fonksiyonel antrenmanlar için özel seçeneklerimiz bulunmaktadır. Dostlarınızla birlikte gelip bir grup oluşturabilir ya da var olan gruplarımıza katılabilirsiniz. Grup derslerimiz, eğlenceli ve motive edici bir ortamda birlikte öğrenmenin ve gelişmenin tadını çıkarmak isteyenler için idealdir.Grup derslerimiz, bireysel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır ve her seviyeden katılımcıya uygun çeşitlilikte dersler sunarız. Ayrıca, özel grup dersleri de düzenleyebiliriz, böylece siz ve arkadaşlarınız kendi özel derslerinizi ve zaman çizelgenizi oluşturabilirsiniz.

 • KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

  Kesinlikle! BIR Pilates'te, sizlere kolaylık sağlamak için kredi kartı ile ödeme yapma seçeneğini sunmaktan mutluluk duyarız. Visa ve MasterCard gibi çeşitli kredi kartı türlerini kabul ediyoruz, böylece derslerinize hızlı ve güvenli bir şekilde kaydolabilirsiniz.

TALEP GÖNDERİN

SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak ders paketinizi seçin. Sizi arayarak iletişime geçelim ve deneyimleme dersine davet ederek derslerimiz hakkında bilgilendirelim.

Lütfen ilgilendiğiniz paket tipini seçiniz.