STÜDYO

BIR PİLATES'E HOŞGELDİNİZ

BIR Pilates’te sizler için herşey düşünüldü. Barış Sitesi’nin sakin ve huzurlu ortamında sizler için 3 katlı bir stüdyo tasarladık.

Stüdyomuzun giriş katında fonksiyonel antrenman alanı ile birlikte üyelerin açık havada zaman geçirebileceği nezih bir bahçe yer almaktadır.

İkinci katta pilates ve booty barre derslerinin yapıldığı bir bölüm ile birlikte stüdyomuza geldiğinizde üzerinizi değiştirebileceğiniz dolapları, tuvaleti ve banyosu ile tam teşekküllü bir soyunma odası yer almaktadır.

Üçüncü katta ise hem bireysel hem de grup derslerinin yapıldığı ekipmanlı bölüm, CoreAlign alanı ve üyelerin dinlenip seanslarını bekleyebileceği bir keyif köşemiz mevcuttur.

Stüdyomuzda kullanılan ekipmanların tamamı dünyanın önde gelen fitness ve pilates ekipmanları markalarına ait olup üyelerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler verilmektedir. BIR Pilates eğitmenlerinin tamamı Balanced Body University sertifikalıdır ve bu alanda kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

EKİPMANLAR

EN İYİLER BURADA

Stüdyomuzda pilates için kullandığımız ekipmanların tamamı Balanced Body markalı olup, ekipman çeşitliliğimiz Allegro 1 ve Allegro 2 Reformer, Cadillac, Combo Chair, Ladder Barrel, Arc, CoreAlign gibi üst düzey ürünlerden oluşmaktadır.

Fonksiyonel antrenman bölümümüzde ise TechnoGym markasına ait Hip Thrust, Bench Press gibi mekanik ve SkillMill koşu bandı gibi teknolojik ekipmanlarımızla birlikte, kondisyon odaklı Concept2 markalı Kayak ve Kürek makineleri bulunmaktadır. Stüdyomuzda ayrıca kendi vücut ağırlığınız ile sıkılaşma egzersizlerine yönelik TRX ekipmanımız da mevcuttur.