STÜDYO

STÜDYO

BIR Pilates'e Hoşgeldiniz

BIR Pilates'te sizler için herşey düşünüldü. Barış Sitesi'nin sakin ve huzurlu ortamında sizler için 3 katlı bir stüdyo tasarladık.

Stüdyomuzun giriş katında fonksiyonel antrenman alanı ile birlikte üyelerin açık havada zaman geçirebileceği nezih bir bahçe yer almaktadır.

İkinci katta pilates ve booty barre derslerinin yapıldığı bir bölüm ile birlikte stüdyomuza geldiğinizde üzerinizi değiştirebileceğiniz dolapları, tuvaleti ve banyosu ile tam teşekküllü bir soyunma odası yer almaktadır.

Üçüncü katta ise hem bireysel hem de grup derslerinin yapıldığı ekipmanlı bölüm, CoreAlign alanı ve üyelerin dinlenip seanslarını bekleyebileceği bir keyif köşemiz mevcuttur.

Stüdyomuzda kullanılan ekipmanların tamamı dünyanın önde gelen fitness ve pilates ekipmanları markalarına ait olup üyelerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler verilmektedir. BIR Pilates eğitmenlerinin tamamı Balanced Body University sertifikalıdır ve bu alanda kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

STÜDYO

EKİPMANLAR

Stüdyomuzda pilates için kullandığımız ekipmanların tamamı Balanced Body markalı olup, ekipman çeşitliliğimiz Allegro 1 ve Allegro 2 Reformer, Cadillac, Combo Chair, Ladder Barrel, Arc, CoreAlign gibi üst düzey ürünlerden oluşmaktadır.

Fonksiyonel antrenman bölümümzde ise TechnoGym markasına ait Hip Thrust, Bench Press gibi mekanik ve SkillMill koşu bandı gibi teknolojik ekipmanlarımızla birlikte, kondisyon odaklı Concept2 markalı Kayak ve Kürek makineleri bulunmaktadır. Stüsyomuzda ayrıca kendi vücut ağırlığınız ile sıkılaşma egszersizlerine yönelik TRX ekipmanımız da mevcuttur.

Balance Body

REFORMER

Allegro 1
Allegro 2

CADILLAC

COMBO CHAIR

LADDER BARREL

ARC

COREALIGN

Tehcnogym

HIP THRUST

BENCH PRESS

SKILLMILL

CONCEPT

SKI-ROWER

ROWER

TRX

AĞIRLIKSIZ ANTREMAN EKİPMANLARI