SİZE ÖZEL DERS VE EGZERSİZLER

TECRÜBELİ EĞİTMENLERİMİZLE BUGÜN BİR PROGRAM PLANLAYIN

PİLATES İLE
SIKILAŞ

PİLATES İLE
RAHAT HAMİLELİK

PİLATES İLE
POSTÜRÜNÜ DÜZELT

PİLATES İLE
ESNEKLİK KAZAN

Aylin İslami Pilates

PİLATES İLE
KASLARINI GÜÇLENDİR

ŞİMDİ TAM ZAMANI

DERSLERE BAŞLA VE SONUÇ AL

Pilatesin prensiplerini öğrenmek egzersizlerden alınan verimi arttırır ve hareketlerin en güvenli şekilde yapılmasını sağlar. Süreç, BIR Pilates’in deneyim ve uzman antrenörleri tarafından, BIR Deneme Dersi‘ne davet edilmeniz ile başlar. Deneme dersi sonrası devam etmek istediğinizi belirtmeniz üzerine Takipli Dersler başlar ve düzenli olarak yağ kas oranı ölçümü, ders devamlılık ve motivasyon takibi ile size özel antreman programının devamlılığı sağlanır. Derslerin sonucunda vücudunuzdaki farklılığı aynaya bakarak farketmeniz dışında; Özgüven Artışı, Sıkılaşma, Daha Dik ve Kendinden Emin Duruş gibi bir çok değişikliği çevrenizdekiler de farkedecektir.

8 DERS

PİLATESE BAŞLATAN
PAKET

8 DERSLİK PAKET
+1 Deneme DERSİ

12 DERS

EN ÇOK SEVİLEN
PAKET

12 DERSLİK PAKET
+1 Deneme DERSİ

8 DERS

FARK YARATAN
PAKET

24 DERSLİK PAKET
+1 Deneme DERSİ

SIKÇA SORULANLAR

  • DENEME DERSİ NEDİR?

    Deneme Dersi, sizinle ilk görüşme yapıldıktan sonra randevu alarak katılım göstereceğiniz ve takipli derslere başlamadan önce eğitmenlerimiz ile sadece ders değil aynı zamanda ikili görüşme yaptığınız bir süreçtir. Bu süreç içerisinde neden pilatese ihtiyaç duyduğunuzu anlamak, eğer sağlıksal bir neden var ise, kas veya eklemlerinizin nasıl bir durumda olduğunu görmek istiyoruz. Eğer bir doktor tarafından pilates yapmanız tavsiye edildi ise hekiminiz ile de görüşüyoruz.

  • Online Ders İmkanı Var Mı?

    Stüdyomuz dışında, dilerseniz online olarak da dersleri alabilirsiniz. Dersler yine birebir eğitmen gözetiminde, tercihinize göre Skype veya Zoom üzerinden yapılmaktadır. İster bireysel isterseniz de 2,3 veya 4 kişilik grup dersleri şeklinde yapılabilmektedir. Ders sırasında eğitmenin verdiği komut doğrultusunda hareketler yapılmakta ve her ders 50 dakika sürmektedir.

  • GRUP DERSLERİ OLABİLİYOR MU?

    Stüdyomuz içerisinde COVID-19 sebebi ile tanımadığınız kişiler ile grup dersi yapılmamaktadır. Ancak tanıdığınız ve birlikte vakit geçirdiğiniz kişiler ile grup dersi talebi yapabilirsiniz. Şu an için tanımadığınız kişiler ile ancak online grup dersleri alabilirsiniz.

TALEP GÖNDERİN

SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak ders tipini seçin. Sizi arayarak iletişime geçelim ve deneyimleme dersine davet ederek programlarımız hakkında bilgilendirelim.

Lütfen ilgilendiğiniz öncelikli ders tipini seçiniz.