Pilates Nasıl Kasları Güçlendiriyor?

Pilates, tek bir kası çalıştırmaktan ziyade tüm vücudu çalıştırmayı hedefleyen bir
egzersiz çeşididir. Zayıf kasların zayıflaması, güçlü kasların güçlenmesi klasik direnç
antremanlarında sıklıkla görülen bir durumdur. Bu da dengesiz kas yapısına, kronik bel ağrısı ve sakatlanmalara neden olabilir. Pilatesin asıl amacı ise kontroloji metoduyla zihin ve beden bütünlüğünü öngören, denge, nefes ve hareket sistemlerinin sentezi olarak yapılan kemik ve eklemleri korumaya yönelik; kasları güçlendirmek, esnetmek ve kuvvetlendirmektir.

Kaslarımı güçlendirmenin faydası nedir?

İster hiç egzersiz yapmamış biri olun, isterseniz de düzenli egzersiz yapan ve kaslarını daha da güçlendirmek, belirginleştirmek isteyen biri olun, sizin için pilates mükemmel bir seçimdir. Egzersiz rutininize pilatesi eklemek, kas tonunuza güç katmanın yanı sıra vücut yapınızın uzun, esnek ve güçlü bir görünüm kazanmasını sağlar. Eklemlerinizin hareket açıklığını arttırarak kişinin rahat bir şekilde hareket etmesini ve buna bağlı olarak da yaşam kalitesinin artmasını amaçlar.

Hemen Randevu Alın

Eğitimli ve deneyimli antrenörler ile birlikte vücudunuzu şekillendirmek için hemen bizden randevu alabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir program seçimi yapmadan ve hiçbir ücret ödemeden Deneme Dersi'ne gelebilirsiniz.

Neden Eğitmen ile çalışmalısınız?

Düzenli olarak uzman bir eğitmen kontrolünde yaptığınız pilates egzersizleri sayesinde kısa zamanda çok etkili sonuçlar alabilirsiniz. Eğitmen eşliğinde çalışmak, çalışma sırasında hareketleri kontrollü bir şekilde yapabilmenizi sağlayarak, size pilates ile ulaşmak istediğiniz noktada büyük bir avantaj sağlarken, sizi ileride oluşabilecek birçok sakatlıktan da koruyacaktır.

PROGRAMINI SEÇ

VÜCUDUNU ŞEKİLLENDİR
8 Ders

PİLATESE BAŞLATAN PAKET

  • 8 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
12 DERS

EN ÇOK SEVİLEN PAKET

  • 12 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
24 DERS

FARK YARATAN PAKET

  • 24 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR

TALEP GÖNDERİN

SİZİ ARAYALIM

    Lütfen ilgilendiğiniz ders tipini seçiniz.