Started on Ekim 21, 2021

12 DERS

+ 1 DENEME DERSİ

Bu paket odaklı ve hızlı bir şekilde pilatesin faydalarını anlamanız, daha çeşitli antreman ortamı içerisinde bulunmanız için idealdir. Eğitmenlerimizle sizin için 12 ders boyunca haftada en az 3 gün gelmeniz gereken bir program hazırlamaktadır. Bu programda tüm vücudunuzu etkili bir şekilde ve sonuç odaklı nasıl çalıştırabileceğiniz ile ilgili detaylı antremanlar bulunmaktadır.

Solo (Tek Kişi)
1.800₺
0
İlk Görüşme
0
Deneme Dersi
0
Takipli Dersler
0
Sonuç Al

Derslere Başla ve Sonuç Al

Şimdi Tam Zamanı

Pilatesin prensiplerini öğrenmek egzersizlerden alınan verimi arttırır ve hareketlerin en güvenli şekilde yapılmasını sağlar. Süreç, BIR Pilates'in deneyim ve uzman antrenörleri tarafından, BIR Deneme Dersi'ne davet edilmeniz ile başlar. Deneme dersi sonrası devam etmek istediğinizi belirtmeniz üzerine Takipli Dersler başlar ve düzenli olarak yağ kas oranı ölçümü, ders devamlılık ve motivasyon takibi ile size özel antreman programının devamlılığı sağlanır. Derslerin sonucunda vücudunuzdaki farklılığı aynaya bakarak farketmeniz dışında; Özgüven Artışı, Sıkılaşma, Daha Dik ve Kendinden Emin Duruş gibi bir çok değişikliği çevrenizdekiler de farkedecektir.

Deneme Dersi

Deneme Dersi, sizinle ilk görüşme yapıldıktan sonra randevu alarak katılım göstereceğiniz ve takipli derslere başlamadan önce eğitmenlerimiz ile sadece ders değil aynı zamanda ikili görüşme yaptığınız bir süreçtir. Bu süreç içerisinde neden pilatese ihtiyaç duyduğunuzu anlamak, eğer sağlıksal bir neden var ise, kas veya eklemlerinizin nasıl bir durumda olduğunu görmek istiyoruz. Eğer bir doktor tarafından pilates yapmanız tavsiye edildi ise hekiminiz ile de görüşüyoruz.

ONLINE Ders

Stüdyomuz dışında, dilerseniz online olarak da dersleri alabilirsiniz. Dersler yine birebir eğitmen gözetiminde, tercihinize göre Skype veya Zoom üzerinden yapılmaktadır. İster bireysel isterseniz de 2,3 veya 4 kişilik grup dersleri şeklinde yapılabilmektedir. Ders sırasında eğitmenin verdiği komut doğrultusunda hareketler yapılmakta ve her ders 50 dakika sürmektedir.

Grup Dersi

Stüdyomuz içerisinde COVID-19 sebebi ile tanımadığınız kişiler ile grup dersi yapılmamaktadır. Ancak tanıdığınız ve birlikte vakit geçirdiğiniz kişiler ile grup dersi talebi yapabilirsiniz. Şu an için tanımadığınız kişiler ile ancak online grup dersleri alabilirsiniz.

DİĞER PROGRAMLARA GÖZ ATIN

VÜCUDUNU ŞEKİLLENDİR
8 Ders

PİLATESE BAŞLATAN PAKET

  • 8 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
24 DERS

FARK YARATAN PAKET

  • 24 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR

TALEP GÖNDERİN

SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak ders paketinizi seçin.
Sizi arayarak ücretsiz deneme dersine davet edelim.

    Lütfen ilgilendiğiniz paket tipini seçiniz.