Beril Kıraç

Pilates Eğitmeni
Brief info

Genç, Sportif, Dinamik ,Disiplinli. Beni ve derslerimi tanımlayan temel kelimelerdir. Kendinize ayırdığınız bu değerli vakitte birlikte olmaya ne dersiniz?

Beril Kıraç

Pilates Eğitmeni

Cimnastik ile başlayan spor hayatında; yüzme, atletizm, basketbol, futbol, tenis gibi bir çok farklı branşı deneyen Beril Kıraç tenis sporunda çalışmalarında devam etmiş ve bu sayede pilates ile tanışmıştır.

 

Pilatesin elit sporculara büyük faydaları olduğunu öğrendikten sonra pilates alanında eğitimler alarak ve almaya devam ederek pilatese odaklanmıştır. Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde eğitimine halen devam etmektedir.

Genç, Sportif, Dinamik, Disiplinli. Beni ve derslerimi tanımlayan temel kelimelerdir. Pilatesin beni en çok etkileyen yönü, zihin ve beden bütünlüğü ile yapılmasıdır. Aldığım eğitimler ve okuldaki bilgilerimi aktararak sizlere faydalı olmayı, sizi mutlu etmeyi ve hareket etmenizi sağlamayı kendime bir hedef haline getirdim. Kendinize ayırdığınız bu değerli vakitte birlikte olmaya ne dersiniz?
Beril Kıraç

Uzmanlık Alanları

Beril Kıraç, Balanced Body University pilates eğitimleri almıştır.

Balance Body

MAT 1

Temel ve gelişmiş pilates hareketleri

Balance Body

REFORMER 1

Alt vücut hizalama, dengeli kas gelişimi

Diğer Antrenörler

Nazlı Çözgener Öcal

Pilates ve Fonksiyonel Antreman

Sevgi Köse

Yoga, Pilates ve Fonksiyonel Antreman

Bahar Akbaba

Pilates Eğitmeni

Rümeysa Bayrak

Pilates Eğitmeni