Bahar Akbaba

Pilates Eğitmeni
Brief info

Çocuk yaşlardan beri sporu hayatınınbir parçası haline getiren Bahar Akbaba, profesyonel olarak voleybol oyunculuğu yapmıştır ve sonrasında ise voleybol antrenörlüğü eğitimlerin sürecinde pilates ile tanışmıştır. Kullandığı egsersiz metodlarının verimliliği onu bu alanda daha çok eğitim almaya yöneltmiştir. Pilatesin; günlük yaşamı kolaylaştırması, hareket konforu sağlaması, zihin ve bedeni bir bütün olarak iyileştirmesi, omurga ve eklem rahatsızlıklarını rehabilite edici özelliği ve sağlıklı bir postür için vazgeçilmez olması üzerine eğitimlerine devam etmektedir.

BAHAR AKBABA

PİLATES EĞİTMENİ

Çocuk yaşlardan beri sporu hayatınınbir parçası haline getiren Bahar Akbaba, profesyonel olarak voleybol oyunculuğu yapmıştır ve sonrasında ise voleybol antrenörlüğü eğitimlerin sürecinde pilates ile tanışmıştır. Kullandığı egsersiz metodlarının verimliliği onu bu alanda daha çok eğitim almaya yöneltmiştir.

Pilatesin; günlük yaşamı kolaylaştırması, hareket konforu sağlaması, zihin ve bedeni bir bütün olarak iyileştirmesi, omurga ve eklem rahatsızlıklarını rehabilite edici özelliği ve sağlıklı bir postür için vazgeçilmez olması üzerine eğitimlerine devam etmektedir.

Eğer siz de beden ve ruhunuzdaki zindeliğe kavuşmak isterseniz mat ve reformer derslerimde sizinle buluşmak için sabırsızlanıyorum.
Bahar Akbaba

Uzmanlık Alanları

Bahar Akbaba, Balanced Body University pilates eğitimleri başta olmak üzere, 1. kademe voleybol  antrenörlüğü belgesi ve çocuk/genç çalıştırabilir sertifikasına sahiptir.

Balance Body

MAT 1

Temel ve gelişmiş pilates hareketleri

Balance Body

REFORMER 1

Alt vücut hizalama, dengeli kas gelişimi

1. Kademe Voleybol Antrenörlüğü

Çocuk ve Genç Çalıştırabilir

Diğer Antrenörler

Nazlı Çözgener Öcal

Pilates ve Fonksiyonel Antreman

Sevgi Köse

Yoga, Pilates ve Fonksiyonel Antreman

Rümeysa Bayrak

Pilates Eğitmeni

Beril Kıraç

Pilates Eğitmeni