Pilates Nasıl Sıkılaştırıyor?

Pilates, omurgayı sabitleyen merkez kasları ve karın kaslarını kontrol etme yeteneğini arttıran, her egzersizde esnetme ve kasılma aktivasyonlarının gerçekleştirerek, bu sayede vücudu sıkılaştıran bir egzersiz şeklidir. Pilates yaparken genellikle karın ve sırt kaslarımız ağırlıkta olmak üzere vücudunuzun hemen her bölgesi etkili bir şekilde çalışır.

Sıkılaşmak için ne kadar süre gerekiyor?

Pilates ile sıkılaşma haftada 2 veya 3 gün uzman bir eğitmen eşliğinde antreman yapılarak gerçekleştirilir. Doğru ve kontrollü yapılan egzersizler ile istenilen sonuca adım adım ulaşılabilir. Takipli derslerimizle, vücut tipinizi belirliyot ve merkezimizde yapacağımız ölçümlerle sizlerin tam olarak ne kadar sürede sıkılaşma sağladığınızı belirliyoruz.

Hemen Randevu Alın

Eğitimli ve deneyimli antrenörler ile birlikte vücudunuzu şekillendirmek için hemen bizden randevu alabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir program seçimi yapmadan ve hiçbir ücret ödemeden Deneme Dersi'ne gelebilirsiniz.

Neden Eğitmen ile çalışmalısınız?

Düzenli olarak uzman bir eğitmen kontrolünde yaptığınız pilates egzersizleri sayesinde kısa zamanda çok etkili sonuçlar alabilirsiniz. Eğitmen eşliğinde çalışmak, çalışma sırasında hareketleri kontrollü bir şekilde yapabilmenizi sağlayarak, size pilates ile ulaşmak istediğiniz noktada büyük bir avantaj sağlarken, sizi ileride oluşabilecek birçok sakatlıktan da koruyacaktır.

PROGRAMINI SEÇ

VÜCUDUNU ŞEKİLLENDİR
8 Ders

PİLATESE BAŞLATAN PAKET

  • 8 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
12 DERS

EN ÇOK SEVİLEN PAKET

  • 12 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
24 DERS

FARK YARATAN PAKET

  • 24 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR

TALEP GÖNDERİN

SİZİ ARAYALIM

    Lütfen ilgilendiğiniz ders tipini seçiniz.