Pilates Nasıl Yardımcı Oluyor?

Hamilelik sırasında yapacağınız pilates egsersizleri hamilelik döneminin olumsuz etkilerini azaltır, rahat ve sağlıklı bir doğum yapmanızı sağlar. Günümüzde doktorlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen hamileleler için pilates, normal doğumu desteklemesi ve hızlı forma kavuşturma gibi özelliklere sahiptir.

Ne zaman başlamak gerekiyor?

Hamilelik döneminin 13. haftasından itibaren doktorunuzdan onay alarak hamile pilatesi derslerine başlayabilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Eğitimli ve deneyimli antrenörler ile birlikte vücudunuzu şekillendirmek için hemen bizden randevu alabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir program seçimi yapmadan ve hiçbir ücret ödemeden Deneme Dersi'ne gelebilirsiniz.

BUGÜN PİLATESE BAŞLA

İLETİŞİME GEÇ

Neden Eğitmen ile çalışmalısınız?

Düzenli olarak, uzman bir pilates eğitmeni kontrolünde yaptığınız pilates egzersizleri sayesinde kısa zamanda çok etkili sonuçlar alabilirsiniz. Her hamile kadının, gebelik süreci farklıdır, bu sebeble hamilelik süreciniz, düzenli olarak hafta hafta takip edilir. Her hafta hareket kapasiteniz ve ihtiyaçlarınıza göre, size en uygun program pilates eğitmeniniz tarafından hazırlanır. Ders esnasında, siz ve bebeğiniz için güvenli olan pilates hareketlerini pilates eğitmenlerimizin özeni ve kontrolü ile yaparsınız.

PROGRAMINI SEÇ

VÜCUDUNU ŞEKİLLENDİR
8 Ders

PİLATESE BAŞLATAN PAKET

  • 8 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
12 DERS

EN ÇOK SEVİLEN PAKET

  • 12 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
24 DERS

FARK YARATAN PAKET

  • 24 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR

TALEP GÖNDERİN

SİZİ ARAYALIM

    Lütfen ilgilendiğiniz ders tipini seçiniz.