CoreAlıgn Nedir?

Fizyoterapist Jonathan Hoffman tarafından geliştirilen bu sistem, ağrıya neden olan hareket bozukluklarında, fiziksel yeteneklerini ve görünümlerini daha iyi seviyeye getirmek isteyen sağlıklı bireylerde ve performanslarını geliştirmek isteyen sporcularda idealdir. CoreAlign dik duruşu öne çıkarır, duruş denge ve fonksiyonel hareketi geliştirir. Zorlu hareketler, derin esnemeler ve core-kontrollü aerobik antrenman ile kas iskelet sistemi rehabilitasyonunu kolaylaştırır.

Diğer antremanlardan farkı nedir?

Günlük yaşantımızda farkında olmadan yaptığımız hatalar, duruş ve oturuş bozuklukları, yaşamımızı olumsuz etkileyebiliyor. CoreAlign ile yaşam tarzı ve yaşlanmanın getirdiği postur bozukluklarını düzeltmek mümkün oluyor. CoreAlign tüm vücuda yönelik egzersizleri yapmayı hedefleyen, fizik tedavi ve pilatesi kapsayan yenilikçi bir egzersiz biçimi olarak öne çıkıyor.

Hemen Randevu Alın

Eğitimli ve deneyimli antrenörler ile birlikte vücudunuzu şekillendirmek için hemen bizden randevu alabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir program seçimi yapmadan ve hiçbir ücret ödemeden Deneme Dersi'ne gelebilirsiniz.

Neden Eğitmen ile çalışmalısınız?

Düzenli olarak uzman bir eğitmen kontrolünde yaptığınız pilates egzersizleri sayesinde kısa zamanda çok etkili sonuçlar alabilirsiniz. Eğitmen eşliğinde çalışmak, çalışma sırasında hareketleri kontrollü bir şekilde yapabilmenizi sağlayarak, size pilates ile ulaşmak istediğiniz noktada büyük bir avantaj sağlarken, sizi ileride oluşabilecek birçok sakatlıktan da koruyacaktır.

PROGRAMINI SEÇ

VÜCUDUNU ŞEKİLLENDİR
8 Ders

PİLATESE BAŞLATAN PAKET

  • 8 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
12 DERS

EN ÇOK SEVİLEN PAKET

  • 12 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR
24 DERS

FARK YARATAN PAKET

  • 24 Derslik Paket
  • +1 Deneme Dersi
DETAYLAR

TALEP GÖNDERİN

SİZİ ARAYALIM

    Lütfen ilgilendiğiniz ders tipini seçiniz.